Holandsko, Belgie, Francie | Základní škola Zlín, Slovenská 3076

Základní škola Zlín, Slovenská 3076

Základní škola Zlín,
Slovenská 3076

760 01 Zlín
tel.: 577 006 521
e-mail: zsslov@zsslovenska.eu

datová schránka: yqimupe

 
Po třech metropolích

Amsterdam - Brusel - Paříž

 

Z iniciativy za poznáním evropských metropolí pořádá Mgr. Tomáš Keprt s CK Rapant velmi žádaný a atraktivní zájezd do Západní Evropy. Žáci školy jsou seznámeni s životem a zvyky třech států. Sami získávají přehled o různých kulturách a lidech v Evropě. Díky cestování se učí využívat dopravní prostředky ve velkých městech. V každém státu navštěvujeme ty nejznámější a nejžádanější památky a turistické atrakce.

PROGRAM:

- - -

1.den - odjezd odpoledne ve 14.00 hod. od školy non-stop do Nizozemí (noční přejezd).

2.den - Amsterdam - celodenní prohlídka města - náměstí Dam s Královským palácem, Rijksmuseum a další muzea. Po dohodě plavba po grachtech a další zajímavosti tohoto města. Ve večerních hodinách odjezd do hotelu. Dle časových možností prohlídka skanzenu vesnice s výrobnou sýrů, dřeváků a větrnými mlýny. Nocleh.

3.den - Brusel - Grand Place s radnicí a cechovními domy, katedrála, Manneken Pis, Atomium, Minieurope, osobní volno a další dle dohody. Navečer odjezd do hotelu na předměstí. Nocleh.

4.den - kolem poledne příjezd do Paříže. Krátká okružní jízda centrem města. náměstí CONCORDE a Pařížský bulvár Champs Elyseés. Eiffelova věž, Invalidovna (hrobka Napoleona) odpoledne přejezd do čvrti Montmartre

- - -

(bazilika Sacré Coeur, náměstí malířů Tertre, noční Paříž průjezd kolem Moulin Rouge)

 5.den ráno odjezd do Versailles - návštěva zámku a prohlídka zahrad. Odpoledne návrat do centra Paříže a prohlídka galerie Louvre. Odpoledne zastávka v supermoderní čtvrti LaDéfanse, večer odjezd na ubytování, nocleh.

- - -

6.den - ráno odjezd na celý den do Paříže... Sorbonna, ostrov Cité, katedrála Notre Dame, Justiční palác, královská kaple, věznice Conciergerie, Radnice, Centrum G. Pompidou, Les Halles, Královský palác, osobní volno v centru. Večer odjezd do ČR. Noční přejezd Německem.

 7.den - odpoledne kolem 15.00 příjezd do ČR


Základní škola Zlín, Slovenská 3076 | 2011-2014 | Vypnout grafiku | Mapa webu | Code by PCHweb.cz